Naše služby

Klub praktických činností

Klub je otevřen denně od 8:00 do 15:00 a nabízí smysluplné využití času pro naše klienty. Program přizpůsobujeme individuálním schopnostem našich klientů. Naši klienti si zde upevňují nabyté vědomosti a prohlubují dříve získané praktické dovednosti. K dispozici je odpočinková zahrada a relaxační místnost. Kontaktujte nás na telefonním čísle 605 443 003.

Stavební práce

Naše dílna nabízí vykonání různých stavebních prací, a to nejen tesařské, truhlářské, ale i malířské, nebo natěračské. Máte v hlavě nový projekt? Kontaktujte nás na telefonním čísle 605 441 911.

Příměstské tábory

Pořádáme o každých prázdninách (podzimní, pololetní, jarní, vánoční, velikonoční, hlavní). Náplň jednotlivých turnusů připravujeme s ohledem na schopnosti a možnosti klientů, využíváme všechny prostory spolku včetně Sportrelax zahrady v Počaplech. Kontaktujte nás na telefonním čísle 605 443 003.

Šicí dílna a prádelna

Poskytujeme služby šicí dílny. Ať už potřebujete přišít knoflík, zabrat kalhoty, či dokonce ušít šaty, jsme tu pro vás! Kontaktujte nás na telefonním čísle 605 443 003.

Nestíháte si vyprat pro svou domácnost? Nabízíme službu prádelny pro domácnosti. Kontaktujte nás na telefonním čísle 605 443 003.

Spolupráce s Úřadem práce České republiky

Zaměstnáváme lidi s hendikepem.

Zásilkovna

Spolupracujeme i se Zásilkovnou. Balíky vydáváme i přijímáme. Navíc u nás zaplatíte i kartou! Jsme tu pro Vás každý den od 7:30 do 16:00.

Máte jakékoliv dotazy?

Pokud máte nějaké dotazy, nebo byste s námi chtěli spolupracovat, neváhejte nás kontaktovat.

Přesunout se na začátek