Masopust

Již od 6. ledna prožíváme období masopustu. Že nevíte, oč se jedná? Masopust je obdobím oslav, maškar a veselí. Doporučujeme tedy vyrazit na pořádný masopustní výlet, třeba na Veselý Kopec! Pokud máte tipy na super masopustní výlety, určitě se s námi podělte v komentářích. 🙂

První adventní zastavení

Vánoce jsou svátky klidu a míru. Bohužel to tak ale opravdu nevypadá. Dovolte nám Vás pozvat k malému zastavení se v této rušné době. Pojďte se spolu s námi zamyslet nad různými vánočními tématy. Dnešní otázka zní: Jaká je Vaše nejoblíbenější vánoční tradice? Využijte dnešní den k poklidnému zastavení a k popřemýšlení si nad odpovědí.

Kurzy fotografie

Dnes přinášíme tip pro všechny, kdo rádi fotografují. Fotograf Honza Musil v říjnu (a nejen v říjnu) pořádá skvělé akce zaměřené právě na fotografování! Jaká data si zapsat do kalendáře?14. až 16. 10. 2022: Workshop na Vysočině6. 10. 2022: Začínají Večery s fotografií, které se budou konat jednou měsíčně v Pardubicích.Webové stránky pro více informací: […]

Unikátní rozhledna

V rámci našich letních výletů jsme zavítali i na rozhlednu, která je unikátní svým vzhledem. Tato rozhledna je navíc přizpůsobená vozíčkářům a lidem se obtížnou pohyblivostí. Co na ni říkáte? Byli jste tam taky?

Náš letní tip!

Dnes tu pro vás máme jeden letní tip! Věděli jste, že si můžete koupit u Českých drah letní skupinovou jízdenku až pro šest osob za 699 korun?? 😱 Platí pro neomezený počet kilometrů! Výletům zdar!

Sportrelax zahrada

Projekt Obezita s hendikepem aneb Nektar v pohybu jistě už znáte. S pokračováním tohoto projektu, konkrétně s výstavbou a zprovozněním Sportrelax zahrady v Počáplech jsme se přihlásili do Burzy filantropie. Děkujeme Vám za účast v hlasování. 

Pochod na Kunětickou horu se vydařil

Krásné prosluněné sobotní dopoledne plné sportu, her, zábavy, milé společnosti a snad i vytvoření nové tradice. To vše se dá říct o pochodu na Kunětickou horu, který se uskutečnil v sobotu 8. září.  Kromě sluníčka nás při pochodu podpořili i DJ Mráza nebo country zpěvačka Iva Hajnová. Také nás doprovodil pan Petr Králíček, starosta městského obvodu […]

Čtvrtá adventní neděle

Čtvrtá adventní neděle se nese ve znamení všelijakých vánočních pochutin, jakou je například vánoční punč. Přinášíme Vám tedy čtvrtý recept tohoto adventního období. 🙂Recept: https://www.vareni.cz/recepty/vanocni-punc/P.S. pro pořádek chceme uvést, že jsme se na tvorbě receptu žádným způsobem nepodíleli, nepřivlastňujeme si jej a ani jej nevydáváme za své dílo.

Třetí adventní neděle

Třetí adventní neděle přináší recept na rychlé nepečené cukroví, které jistě stihnete na poslední chvíli! Tak co, povedlo se? 🙂Recept: https://www.toprecepty.cz/recept/3664-kokosove-kulicky/P.S. pro pořádek chceme uvést, že jsme se na tvorbě receptu žádným způsobem nepodíleli, nepřivlastňujeme si jej a ani jej nevydáváme za své dílo.

Druhá adventní neděle

Druhá adventní neděle se ponese ve znamení dalšího receptu. Tentokrát tu pro Vás máme recept na linecké cukroví, které je jistě stálicí v nejedné české domácnosti. Pošlete nám fotografie toho, jak se linecké letos povedlo Vám! 🙂Recept: https://fresh.iprima.cz/recepty/linecke-cukroviP.S. pro pořádek chceme uvést, že jsme se na tvorbě receptu žádným způsobem nepodíleli, nepřivlastňujeme si jej a […]

První adventní neděle

Při začátku adventu tu pro Vás máme recept na vánoční klasiku: perníčky. Pokud budete péci, budeme rádi, když se o fotky Vašich perníčků podělíte v komentářích! 🙂Odkaz na recept: https://www.toprecepty.cz/recept/6368-pernicky-mekke-bez-cekani/P.S. pro pořádek chceme uvést, že jsme se na tvorbě receptu žádným způsobem nepodíleli, nepřivlastňujeme si jej a ani jej nevydáváme za své dílo.

Přesunout se na začátek