Pochod na Kunětickou horu se vydařil

Krásné prosluněné sobotní dopoledne plné sportu, her, zábavy, milé společnosti a snad i vytvoření nové tradice. To vše se dá říct o pochodu na Kunětickou horu, který se uskutečnil v sobotu 8. září. 

Kromě sluníčka nás při pochodu podpořili i DJ Mráza nebo country zpěvačka Iva Hajnová. Také nás doprovodil pan Petr Králíček, starosta městského obvodu Pardubice VI. 
Cestu jsme si užili, ale už jsme se všichni těšili do cíle, kde na nás čekalo zdravé pohoštění a také malé překvapení v podobě dalších soutěžních stanovišť . Všichni zúčastnění obdrželi srdíčkovou medaili na památku a také moc dobré perníčky od Pardubický perník – Pavel Janoš. Když nám svačinka slehla, tak jsme se protáhli s velice šikovnou slečnou Tereza Lomnická, která se věnuje extrémním překážkovým závodům a už má na svém kontě řadu úspěchů (z těch nejvýraznějších: 3. Místo na mistrovství Evropy v OCR v týmu, 2. Místo ve věkové kategorii na MČR, nebo i 1. Místo na polských závodech a kvalifikace na mistrovství světa OCR do Londýna).

Kamarádi, děkujeme vám všem za krásně strávenou sobotu a za vaší podporu! Doufáme, že se vám program líbil a že jste si to užili stejně jako my.

více fotografií najdete v galerii

Přesunout se na začátek